Hey hey!
Ben je op zoek naar een fijn plekje in Delfshaven, met een ruime kamer en de vrijheid om lekker je eigen ding te doen? Maar lijkt het je ook gezellig om af en toe samen te koken, te kletsen of spontaan een theetje (of wijntje) te drinken? Dan zou dit zomaar jouw nieuwe thuis kunnen zijn!
Wij wonen in het gezellige Delfshaven, op een kwartiertje fietsen van Centraal, vijf minuutjes van het Erasmus MC en op loopafstand van de Appie. De buurt is levendig, met leuke koffietentjes, het Euromastpark en goede OV-verbindingen om de hoek. We zijn drie meiden van 20–23 jaar en studeren alle drie Geneeskunde. Doordeweeks zijn we vaak druk met studie, coschappen, vrienden of sport, maar we vinden het ook leuk om samen te eten, bij te kletsen of een huisavondje te plannen. Niks is verplicht — iedereen heeft hier z’n eigen leven — maar we vinden het gezellig als je af en toe aansluit. We zoeken een spontane en gezellige huisgenoot (M/V), van bij voorkeur minimaal 20 jaar oud, die ergens in de eindfase van de bachelor of beginfase van een master zit (je studie mag natuurlijk ook iets anders zijn dan Geneeskunde). Iemand die zelfstandig is, maar het ook leuk vindt om onderdeel te zijn van een huis. In huis hebben we geen vaste verplichtingen of schoonmaakroosters, maar we vinden het wel belangrijk dat alles netjes en schoon blijft. Een beetje verantwoordelijkheidsgevoel waarderen we dus zeker!
Zie jij jezelf hier al wonen? Stuur dan vooral een berichtje waarin je iets over jezelf vertelt en wie weet nodigen we je uit om kennis te maken!
Liefs,
Lot, Doris en Marieke


