Ik ben Azra (31), ik ben afgestudeerd psycholoog en doe nu nog een studie filosofie.
Ik ben Miloe en ben 22 jaar. Ik studeer internationale bestuurskunde. Verder spendeer ik m'n tijd bij de volleybal vereniging of aan het werk op de oude haven :))
Ik ben Anneloes, 20 jaar en studeer Pedagogische Wetenschappen. Ik ben lid van SSR Rotterdam en daar vaak te vinden, en breng daarnaast graag tijd door met vriendinnen, voor een koffietje of op het terras!
We hebben allemaal ons eigen leventje in Rotterdam en zijn vaak druk met studie, werk of vrienden. Toch vinden we het leuk om samen te kletsen, af en toe een huisuitje te plannen en soms gezellig samen te eten.
Ons huis heeft een ruime woonkamer, ligt op loopafstand van het metrostation en de Erasmus Universiteit.
Wij zoeken een sociale huisgenoot die haar eigen leven in Rotterdam heeft, maar het ook gezellig vindt om samen te eten en leuke dingen te doen.
Lijkt het jou leuk om bij ons te wonen? Stuur ons vooral een berichtje, we kijken ernaar uit je te ontmoeten!