Ik ben op zoek naar een rustige, gezellige en zelfstandige huisgenoot (vrouw) bij voorkeur in het midden van je studie.
Mijn naam is Pip, ik ben 24 en zit in mijn tweede jaar van Psychologie op de EUR. Ik woon al een paar jaar in Rotterdam en heb dus ook wel mijn leven hier waar ik lekker druk mee ben, ik zou het fijn vinden als jij dat ook hebt. Ik ben graag met vrienden, doe leuke activiteiten en zit bij de voetbalvereniging Antibarbari, vind het ook heerlijk om thuis tot rust te komen.
Ik vind het belangrijk om een fijne sfeer in huis te hebben, als we beide in de keuken zijn vind ik het gezellig om even te kletsen, maar ik waardeer het ook als iedereen z'n eigen ding doet. Ik heb graag vrienden over de vloer en vind het dus ook geen probleem als jij dat ook hebt, maar het is geen huis voor feestjes. Verder vind ik het heel belangrijk om het huis schoon en opgeruimd te houden.
De woning ligt dichtbij de stad, metrostation Coolhaven en het park bij de Euromast. We delen de wc, badkamer en de keuken.
Lijkt dit je wat? Stuur dan een berichtje waar je over jezelf verteld (welke studie je doet, wat je graag doet in je vrije tijd, wat jij echt belangrijk vindt in een huis). Wie weet tot snel!