Hoiihoiii, wij zijn op zoek naar nieuwe vrouwelijke huisgenoot! Iemand die het gezellig vind om met wie er thuis zijn lekker samen wat te koken en zo nu en dan wat leuks te doen. Ook vinden wij het fijn als we lekker een hecht huis zijn en een praatje kunnen maken als we elkaar tegenkomen in de keuken en lekker onze deuren open kunnen houden!
Wat kort over ons:
Ik ben Yoni, 20 jaar en zit nu in mijn derde jaar criminologie aan de EUR. Ik vind het gezellig om naar het terras te gaan of om lekker samen te koken. Ik kom oorspronkelijk uit helmond maar heb al een gezellig leventje opgebouwd in Rotterdam! Ik werk in de horeca en hou ook zo nu en dan van een gezellig drankje!
Ik ben Isabelle, 19 jaar en ik zit in m’n tweede jaar van economie en bedrijfseconomie en mijn eerste jaar van fiscaal recht. Ik kom uit Varsseveld, waar ik nog regelmatig te vinden ben. Ook ben ik tweedejaars bij Skadi. Verder vind ik het leuk om te shoppen, skiën of lekker koken.
Ik ben Fleurine, 20 jaar oud en zit in mijn eerste jaar Maritieme Techniek. Ik zit bij de roeivereniging Skadi. Verder vind ik het leuk om sportief bezig te zijn en vind ik het gezellig om met vrienden te gaan terrassen. Ik kom uit Amstelveen, maar wil hier m’n eigen leventje in Rotterdam gaan opbouwen.
Ik ben Sara, 20 jaar en ik zit in mijn tweede jaar van Pedagogische Wetenschappen aan de EUR. Ik vind het leuk om te tennissen en zit nu bij de tennisvereniging Passing Shot. Ook ga ik af en toe naar de sportschool. Verder vind ik het gezellig om met vriendinnen drankjes te doen, spelletjes te spelen en te koken.
Ik ben Danique, 19 jaar oud en ben dit jaar begonnen met rechtsgeleerdheid aan de EUR. Ik vind het leuk om in mijn vrije tijd met mijn vriendinnen uit te gaan of te gaan terrassen. Ook vind ik het leuk om te sporten, zoals voetballen en hardlopen. Ik voetbal dit seizoen dan ook bij Antibarbari, de voetbalstudentenvereniging. Oorspronkelijk kom ik uit de Achterhoek, maar heb veel zin om een leventje op te gaan bouwen in Rotterdam.

