Hey kamerzoekende vrouwen,
Wij, Nikta (21) en Amber (21), zijn op zoek naar een vrouwelijke huisgenoot (bij voorkeur 18+). Wij zoeken iemand die gezellig en tolerant is. Daarnaast vinden we het belangrijk dat onze unit schoon blijft.
Even voorstellen…
Ik ben Nikta, 21 jaar oud en ik ben derdejaars songwriting student op Codarts. Ik ben dus vaak met muziek bezig (maar houd het vooral op school, dus je zult er geen last van hebben) en ik ga graag naar concerten en geef graag concerten. Dus als je het leuk vindt, kun je altijd mee naar mijn gigs! Verder kijk ik graag reality tv en true crime documentaires (van hersendood naar grimmig) en heb ik soms vrienden over de vloer.
Ik ben Amber (V), en ik ben net klaar met mijn Bachelor Geneeskunde. Ik zit nu in de wachttijd voor mijn master. In mijn vrije tijd duik ik graag in een goed fantasy boek, zet ik muziek op of ben ik creatief bezig. Ik vind het ook leuk om af te spreken met vriendinnen, doe aan ballet en ben regelmatig in de sportschool te vinden. Verder ben ik absoluut thee verslaafd (als dat bestaat) en zet ik mij met heel veel enthousiasme in voor mijn bestuursjaar bij de IFMSA-Rotterdam.
Het lijkt ons leuk om af en toe met elkaar af te spreken en gezellig dingen te gaan doen. Verder vinden we het leuk om te kletsen en lopen we makkelijk bij elkaar naar binnen voor een praatje.
Praktisch
Metrostation Coolhaven zit op 5 minuten loopafstand. De appie zit op 6 minuutjes lopen en op de fiets ben je met 10 minuten op Rotterdam Centraal.
Lijkt het je leuk om bij ons te komen wonen? Vertel vooral wat over jezelf en wie weet zien wij jou bij de kennismaking! Deze kennismaking zal waarschijnlijk plaatsvinden in de week van 21-24 september :).
Liefs,
Nikta en Amber

