Mijn naam is Martijn, ik ben 23, en zit momenteel in de eind studie / begin werkende fase. Ik ben opzoek naar een huisgenoot van, bij voorkeur 22+ die zich in dezelfde fase bevindt.
Iets meer over mij: ik heb de master Strategic Management aan RSM gevolgd. In mijn vrije tijd ben ik vrij actief. Ik voetbal, ga naar de sportschool en loop zo nu en dan een rondje hard. Daarnaast lees ik graag, kijk ik graag voetbal, en ben ik altijd wel te porren voor een biertje met vrienden op het terras.
Als huisgenoot ben ik redelijk opgeruimd en schoon en vind ik het leuk om te koken. Ik vind het gezellig om af en toe samen te eten, een biertje te drinken of iets te ondernemen — maar geen verplichtingen natuurlijk.
Overigens is de kamer erg centraal gelegen in Rotterdam, en daarom op loopafstand van veel voorzieningen (10 min lopen / 5 min fietsen maar centraal station, 5 min lopen naar de Coolsingel).
Als dit je aanspreekt, stuur me vooral een berichtje en vertel iets over jezelf!


