Beste kamerzoekende gasten en meiden,
In huize Ark van Noach komt er een kamer vrij! We zijn een gemengd huis met in totaal 5, je komt dus te wonen met 2 gasten en 2 meiden. Van communicatie tot econometrie, we doen allemaal iets anders. Onze huisgenoot gaat het huis verlaten dus we zijn op zoek naar een nieuw huisgenootje! We wonen in het centrum van Rotterdam bij Blaak (+ dakterras met uitzicht op de maas!). De universiteit is een klein kwartiertje fietsen. Daarnaast zijn de Jumbo en Oude Haven om de hoek. De kamer is +- 20 m2 en we delen 2 badkamers, 2 wc's en een keuken. Ook is huurtoeslag mogelijk.
We zijn actief bij verschillende studenten- en studieverenigingen. We proberen zoveel mogelijk samen te eten en hebben natuurlijk een vaste huisavond. Elk jaar hebben we ook een kerstdiner en zo nu en dan een feestje. We zoeken iemand die het leuk vindt om samen te eten, biertjes te doen op het terras en uit te gaan!
Ben jij opzoek naar kamer en ben je bij voorkeur 20+? Stuur dan een berichtje met wat info over jezelf. De hospi zal 15 juni zijn!
Groetjes, de Ark
(Julie, Tijmen, Simon en Saar)
Scheepmakershaven 54A
Stadscentrum
€ 498,20
Excl. servicekosten
KamerReageer t/m 11-06

Kamer
24m²
Omschrijving
Nieuwe huisgenoot gezocht!
Kenmerken
Huurprijs totaal
Kale huur
Servicekosten
Type woonruimte
Oppervlakte
Adres
District
Locatie
Energielabel
Advertentienummer
Woongebouw
Locatie
In de buurt
Kamer
Beschikbaar vanaf
Reageer voor
02 juli 2026
11 juni 2026 23:45
Voorwaarden om te reageren
Toewijzing: Hospiteren
Maximaal inkomen van € 29.400,- bruto per jaar
Minimum leeftijd van 17 jaar
Maximale leeftijd van 27 jaar
Doelgroepen: Student in Rotterdam
