Half juni komt er een leuk 3 kamer appartement beschikbaar. De woning is aan de voorkant dus je hebt uitzicht op de sluis. De slaapkamer is een vide kamer met hetzelfde uitzicht maar dan over je zitkamer heen. Ernaast is een 2e kamer. In de slaapkamer is nu een mooie kastenwand geplaats.
Er is geen buitenruimte maar als bonus heb je een hele ruime kelderruimte met ramen. De ruimte is nu ingericht met een hele leuke bar en loungebank us waar je een prachtige mediakamer of "cave" kunt maken.
De bewoners hebben ook een vloer en evt nog wat zaken ter overname dus daar kun je het over hebben als je op bezichtiging mag.
Je mag hier alleen wonen of samen.
Je krijgt een contract voor max 5 jaar.
Je ingangsdatum van je eerste contract blijft je inschrijftijd dus je raakt je opgebouwde tijd niet kwijt.



